077-9243777

קייטרינג בשרי כשר

קייטרינג בשרי כשר לאירועים

קייטרינג של אריק מציעים שירותי קייטרינג בשרי כשר לאירועים פרטיים, אירועים עסקיים ועוד. קייטרינג בשרי איכותי וטעים בסטנדרטים הגבוהים ביותר שקיימים כיום. עבורנו כל אירוע הוא האירוע ואנו עומלים על תפריט בשרי עשיר ואיכותי. אנו בונים את התפריט לאירוע באופן אישי יחד עם בעלי השמחה שיתאים עבורו ועבור האורחים באירוע, שייתן מענה כולל עד הפרטים הקטנים.  מה שיהפוך את האירוע לבלתי נשכח.

 

קייטרינג בשרי כשר איכותי הוא לא רק אוכל טעים או שף שיודע להכין מנות טעימות. כדי לספק תפריט קייטרינג בשרי באיכות מעולה, חשוב להגיש אותו חם ולא להתפשר על הסטנדרטים להכנת המנה. כל אלה ישפיעו על התוצאה הסופית שהאורחים מקבלים והיא מנות טעימות ועסיסיות. הכנת המנות נעשות באופן חלקי כהכנה לפני האירוע, במהלך האירוע ומסתיים בעת האירוע בהגשת האוכל החם ולכן חשוב שיהיה את הציוד המתאים שיאפשר להגיש מספר גדול של מנות חמות ולשמור על הטריות של המנות.

 

 

למה דווקא קייטרינג בשרי ?

באירוע גדול ההעדפה היא לקייטרינג בשרי כשר. אחת הסיבות לכך היא שתפריט בשרי הוא תפריט עשיר ויוקרתי המציע מגוון גדול של מנות. לרוב, נרצה לשלב בתפריט מנת סטייק או פרגית שנחשבות למנות יוקרתיות . אמנם אפשר ליצור גם תפריט קייטרינג חלבי כשר ומרשים, אך התפיסה הרווחת היא שעבור אירוע גדול כדוגמת חתונה או אירוע עסקי גדול קייטרינג בשרי כשר ייתן את התמורה הטובה ביותר.

דגשים בבחירת קייטרינג בשרי כשר או למה לבחור בנו

כדי לבחור חברת קייטרינג לאירוע שלנו ננסה לקבל המלצות מחברים או משפחה, נעשה חיפוש באינטרנט בו נוכל גם לקרוא ביקורות של לקוחות או ללמוד על התחום כדי להבין איזו חברה היא מקצועית ותיתן את התמורה המלאה באירוע.

אנו מודעים לכך ששירות קייטרינג יכול לקבוע את הצלחתו של האירוע. אורחים לא פעם קובעים את הצלחת האירוע על פי המנות שהוגשו ואיכות הקייטרינג. לכן חשוב להשקיע בהזמנת קייטרינג בשרי מומלץ.

למה לעבוד איתנו?

לא מתפשרים על הטעם – כשאנחנו אומרים אוכל טעים, אנחנו מתכוונים לכך. תפריט בסטנדרט גבוה: טריות, חומרי גלם ברמה גבוהה ומנות ערבות לחך.

אסתטיקה גבוהה – יש אמרה שהעיניים גם הן אוכלות ומלבד הטעם, אנו שמים דגש על אסתטיקה של המנות.

טריות ואיכות – חומרי הגלם הטרים ביותר והאיכותיים ביותר. ועל זה אנו לא מתפשר, וזו הסיבה שאנו עובדים עם תפריט קייטרינג משתנה בהתאם לעונות השנה. 

שירות ברמה גבוהה – שירות שמתחיל בפגישה ולומד על הטעם שלכם, וממשיך בהמון תשומת לב,  מחשבה ואהבה לאורך כל האירוע.

התאמת תפריט באופן אישי  – את התפריט אנו מתאימים לאירוע שלכם בהתאם להעדפה שלכם, קייטרינג בשרי כשר ועוד.

זה הרבה מעבר – אנחנו דואגים להכל מ – א  ועד ת.