077-9243777

קייטרינג לאירועים

האירוע המושלם שלכם מתחיל כאן

החלום על  האירוע מושלם הוא מובן וההשקעה בכל פרט חשובה ולכן היכרות אישית ובהבנת החלומות, הצרכים והרצונות שלכם, בעלי האירוע הוא לב תשומת הלב שאנו מקדישים בבחירת התפריט לאירוע שלכם. שילוב נכון של תפריט עם האווירה, המוזיקה והעיצוב הם אלו שיוצרים את הקסם לאירוע למיוחד ובלתי נשכח. אנו  מציעים קייטרינג לאירועים שהוא גורמה תוך שימת דגש לפרטים הקטנים ביותר שהופכים אירוע לחוויה מפנקת.

הדגש הוא על  אוכל מוקפד ועם חומרי גלם טריים ואיכותיים יחד עם ידע מקצועי שיוצר מטעמים וכל זאת במעטפת של אהבה, ידע וניסיון. הניסיון שלנו באירועים מהווים את המתכון לאירוע שכולו חוויה מיוחדת. 

אז אם אתם מחפשים קייטרינג לאירועים בלתי נשכחים, זכרו – כשתפריט בלתי נשכח נעטף באווירה טובה ובהמון אהבה ותשומת לב לפרטים הקטנים, נוצרת חוויה מיוחדת ומרגשת לכם ולאורחיכם.

לפרטים אודות קייטרינג חלבי כשר צרו עימנו קשר

מחפשים קייטרינג לאירוע?

לא בטוחים? יש לכם שאלות? אני מזמין אתכם להתקשר אלי או להששאיר פרטים בטופס לשיחת יעוץ לגבי האירוע שלכם ובחירת התפריו המתאים ביותר לאירוע שלכם

בכל אירוע חשוב שהאוכל יהיה טרי ומגוון אבל לא פחות חשוב שיהיה טעים שיעניק לאירוע חוויה. אנו ב"קייטרינג של אריק" בהובלת השף אריק מציעים לכם מנות איכותיות עם שף המנצח על התפריט והכנת הארוחה עבורכם.

הניסיון הרב שצברתי במהלך השנים בהכנת ארוחות, מנות לאירועים. המנות מוכנות בסמוך לאירוע עם חומרי גלם טרים ואיכותיים. 

בפגישה הראשונה נבנה את התפריט המתאים לאירוע שלכם, איזה קייטרינג אתם מעדיפים, חלבי או בשרי ואילו מנות יהיו באירוע.